YPlan (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Category
id: Kategori

en: Width
id: Lebar

en: Style
id: Gaya

en: Column
id: Kolom

en: Row
id: Baris
