YPlan (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Category
it: Categoria

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: Width
it: Larghezza

en: Style
it: Stile

en: Collection
it: Collezione

en: Column
it: Colonna

en: Row
it: Riga
