YPlan (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Category
ja: カテゴリー

en: Number of items
ja: 項目数

en: Width
ja: 幅

en: Style
ja: スタイル

en: Column
ja: カラム

en: Row
ja: 行
