YPlan (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ
