YPlan (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Category
lv: Kategorija

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Width
lv: Platums

en: Style
lv: Stils

en: Column
lv: Kolonna

en: Row
lv: Rinda
