YPlan (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Category
nl: Categorie

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Width
nl: Breedte

en: Style
nl: Stijl

en: Collection
nl: Collectie

en: Column
nl: Kolom

en: Row
nl: Rij
