YPlan (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Category
pl: Kategoria

en: Element ID
pl: ID elementu

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Width
pl: Szerokość

en: Style
pl: Styl

en: Collection
pl: Kolekcja

en: Column
pl: Kolumna

en: Row
pl: Wiersz
