YPlan (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Category
ps: ټولی

en: Width
ps: پلنوالى

en: Style
ps: ډول

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار
