YPlan (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Category
ru: Категория

en: Element ID
ru: ID элемента

en: Number of items
ru: Количество пунктов

en: Width
ru: Ширина

en: Style
ru: Стиль

en: Collection
ru: Коллекция

en: Column
ru: Колонка

en: Row
ru: Строка
