YPlan (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Category
sv: Kategori

en: Width
sv: Bredd

en: Style
sv: Stil

en: Collection
sv: Samling

en: Column
sv: Kolumn

en: Row
sv: Rad
