YPlan (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Number of items
vi: Số mục

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Column
vi: Cột

en: Row
vi: Hàng
