YPlan (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Type
az: Növ

en: Category
az: Kateqoriya

en: Width
az: Eni

en: Style
az: Stil

en: Column
az: Sütun

en: Row
az: Sıra
