YPlan (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Row
bo: ཕྲེང
