YPlan (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Category
ca: Categoria

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Width
ca: Amplada

en: Style
ca: Estil

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Column
ca: Columna

en: Row
ca: Fila
