YPlan (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Type
de: Typ

en: Category
de: Kategorie

en: Element ID
de: Element-ID

en: Number of items
de: Anzahl der Elemente

en: Width
de: Breite

en: Style
de: Darstellung

en: Collection
de: Kollektion

en: Column
de: Spalte

en: Row
de: Zeile
