YPlan (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Category
fr: Catégorie

en: Element ID
fr: identifiant (ID) de l'élément

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Width
fr: Largeur

en: Column
fr: Colonne

en: Row
fr: Ligne
