YPlan (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Category
gl: Categoría

en: Width
gl: Ancho

en: Style
gl: Estilo

en: Column
gl: Columna

en: Row
gl: Ringleira
