YPlan (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Category
he: קטגוריה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Width
he: רוחב

en: Style
he: סגנון

en: Column
he: עמודה

en: Row
he: שורה
