YPlan (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Category
hu: Kategória

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Width
hu: Szélesség

en: Style
hu: Stílus

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Column
hu: Oszlop

en: Row
hu: Sor
