YPlan (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Category
is: Flokkur

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Width
is: Breidd

en: Style
is: Stíll

en: Column
is: Dálkur
