YPlan (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Category
lt: Kategorija

en: Width
lt: Plotis

en: Style
lt: Stilius

en: Column
lt: Stulpelis
