YPlan (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Category
oc: Categoria

en: Width
oc: Largor

en: Style
oc: Estil

en: Column
oc: Colomna

en: Row
oc: Linha
