YPlan (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Category
ro: Categorie

en: Width
ro: Lățime

en: Style
ro: Stil

en: Column
ro: Coloană

en: Row
ro: Rând
