YPlan (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Category
sk: Kategória

en: Width
sk: Šírka

en: Style
sk: Štýl

en: Column
sk: Stĺpec

en: Row
sk: Riadok
