YPlan (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Style
ta: பாணி

en: Row
ta: வரிசை
