YPlan (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Category
tr: Kategori

en: Number of items
tr: Öğe sayısı

en: Width
tr: Genişlik

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Column
tr: Sütun

en: Row
tr: Satır
