YPlan (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Category
uk: Категорія

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Width
uk: Ширина

en: Style
uk: Стиль

en: Collection
uk: Збірка

en: Column
uk: Колонка

en: Row
uk: Рядок
