Yr Weatherdata (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: Delete
ar: احذف

en: Remove
ar: احذف

en: Overview
ar: عرض عام

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: URL
ar: المسار

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Location
ar: الموضع
