Yr Weatherdata (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Delete
hu: Töröl

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Language
hu: Nyelv

en: On
hu: Be

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: The configuration options have been reset to their default values.
hu: A beállítások vissza lettek állítva az alapértelmezés szerinti értékükre.

en: URL
hu: Webcím

en: Region
hu: Régió

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Knots
hu: Csomó

en: City
hu: Város

en: Add location
hu: Hely hozzáadása

en: Delete location
hu: Helyszín törlése

en: Sorting
hu: Rendezés

en: Capital
hu: Főváros

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: No grouping
hu: Nincs csoportosítás
