Yr Weatherdata (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Depan

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Delete
id: Hapus

en: Remove
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Overview
id: Tinjauan

en: Weight
id: Urutan

en: Name
id: Nama

en: The configuration options have been reset to their default values.
id: Opsi konfigurasi sudah dikembalikan ke nilai standarnya.

en: Location
id: Lokasi
