Yr Weatherdata (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Overview
kk: Шолу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: The configuration options have been reset to their default values.
kk: Теңшеу параметрлері әдепкі

en: Region
kk: Аумақ

en: Location
kk: Орналасуы
