Yr Weatherdata (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
be: Ськінуць да дапомных парамэтраў

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Опцыі канфігурацыі ськінутыя да дапомных.

en: English
be: Ангельская
