Yr Weatherdata (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: भार

en: Name
ne: नाम
