Yr Weatherdata (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Language
sl: Jezik

en: Overview
sl: Pregled

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: The configuration options have been reset to their default values.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile postavljene na nihove privzete vrednosi

en: Region
sl: Regija

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Location
sl: Mesto

en: English
sl: Angleščina
