Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: On
ar: في

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: URL
ar: العنوان URL

en: Region
ar: المنطقة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Off
ar: إيقاف

en: Location
ar: الموضع

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: English
ar: إنجليزية
