Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: On
el: Ανοικτό

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Country
el: Χώρα

en: Place
el: Τόπος

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: The configuration options have been reset to their default values.
el: Οι επιλογές διευθέτησης επανήλθαν στις αρχικές τους τιμές.

en: Region
el: Περιοχή

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Off
el: Κλειστό

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Fahrenheit
el: Φαρενάιτ

en: Knots
el: Κόμβοι

en: City
el: Πόλη

en: Add location
el: Προσθήκη τοποθεσίας

en: Delete location
el: Διαγραφή τοποθεσίας
