Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Language
fil: Wika

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: English
fil: Ingles
