Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Language
hy: Լեզու

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: English
hy: Անգլերեն
