Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Region
ku: ناوچە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Location
ku: شوێن

en: English
ku: ئنگلیزی
