Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Language
os: Æвзаг

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
