Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Overview
pl: Przegląd

en: Country
pl: Państwo

en: Place
pl: Miejsce

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: The configuration options have been reset to their default values.
pl: Przywrócone zostały domyślne ustawienia.

en: Date format
pl: Format daty

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Fahrenheit
pl: Fahrenheita

en: Knots
pl: Węzłów

en: City
pl: Miasto

en: Add location
pl: Dodaj lokalizację

en: Delete location
pl: Usuń lokalizację

en: English
pl: Angielski

en: configuration
pl: konfiguracja

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: No grouping
pl: Bez grupowania

en: Church
pl: Kościół

en: One hour
pl: Jedna godzina

en: Grouping
pl: Grupowanie

en: Airport
pl: Lotnisko

en: Last updated @lastup
pl: Ostatnia aktualizacja: @lastup

en: Sunrise:
pl: Wschód:

en: Sunset:
pl: Zachód:
