Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Region
sr: Регион

en: Date format
sr: Формат датума

en: English
sr: енглески
