Yr Weatherdata (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Region
ur: علاقہ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: English
ur: انگریزی
