Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: The configuration options have been reset to their default values.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་  ཁོང་རའི་སྔོན་སྒྲིག་གནས་གོང་ཚུ་ལུ་སླར་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།
