Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: On
fa: روشن

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: The configuration options have been reset to their default values.
fa: گزینه‌های پیکربندی به مقادیر پیش‌فرض‌شان بازنشانی شدند.

en: URL
fa: نشانی

en: Region
fa: ناحیه

en: Off
fa: خاموش

en: Location
fa: مکان

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: City
fa: شهر

en: English
fa: انگلیسی

en: Mountain
fa: کوه

en: Capital
fa: پایتخت

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد

en: Beach
fa: ساحل
