Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Language
is: Tungumál

en: On
is: Virkjað

en: Overview
is: Yfirlit

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: The configuration options have been reset to their default values.
is: Stillingarnar hafa verið endursettar í frumgildi sín.

en: URL
is: vefslóð

en: Region
is: Svæði

en: Off
is: Af

en: Location
is: Staðsetning

en: City
is: Borg

en: English
is: Enska
