Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Region
lt: Sritis

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: City
lt: Miestas

en: English
lt: Anglų

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
