Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: English
mg: Anglisy
