Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്
