Yr Weatherdata (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Country
mn: Улс

en: Place
mn: Байршил

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: The configuration options have been reset to their default values.
mn: Тохиргооны сонголтууд үндсэн утгуудаараа дахин шинэчлэгдлээ.

en: Region
mn: Бүс

en: Location
mn: Байрлал

en: Celsius
mn: Цельс

en: English
mn: Англи
